JORNADAS 
J01 J02 J03 J04 J05 J06 J07 J08 J09 J10 J11 J12 J13 J14 J15 
J16 J17 J18 J19 J20 J21 J22 J23 J24 J25 J26 J27 J28 J29 J30





J29
BURELA
7-2
FERROL
GIRONELLA
2-6
ATLETICO
ALCORCON
11-2
RUBI
ORVINA
2-1
MOSTOLES
MAJADAHONDA
2-5
RIOJA
PESCAMAR
4-2
ELCHE
OURENSE
2-3
AS BURGAS
UNIV.ALICANTE
5-0
ROLDAN


J28
ELCHE
1-5
ALCORCON
RIOJA
2-1
PESCAMAR
MOSTOLES
2-3
BURELA
ATLETICO
10-0
UNIV.ALICANTE
OURENSE
5-4
GIRONELLA
ROLDAN
4-0
ORVINA
RUBI
5-3
AS BURGAS
FERROL
1-1
MAJADAHONDA


J27
BURELA
6-1
ROLDAN
AS BURGAS
2-2
GIRONELLA
ALCORCON
7-0
RIOJA
ORVINA
2-7
ATLETICO FEM
MAJADAHONDA
5-2
MOSTOLES
PESCAMAR
8-2
FERROL
RUBI
3-2
ELCHE
UNIV.ALICANTE
2-0
OURENSE



J26
GIRONELLA
2-2
UNVI.ALICANTE
ELCHE
2-10
AS BURGAS
MOSTOLES
3-2
PESCAMAR
ATLETICO
2-3
BURELA
OURENSE
6-3
ORVINA
ROLDAN
3-43
MAJADAHONDA
FERROL
0-5
ALCORCON
RIOJA
5-2
RUBI



J25
BURELA
4-1
OURENSE
AS BURGAS
0-4
UNVI.ALICANTE
ELCHE
4-0
RIOJA
ALCORCON
5-4
MOSTOLES
ORVINA
2-4
GIRONELLA
MAJADAHONDA
1-6
ATLETICO
PESCAMAR
3-1
ROLDAN
RUBI
4-3
FERROL



J24
GIRONALLA
3-6
BURELA
RIOJA
4-6
AS BURGAS
MOSTOLES
3-6
RUBI
ATLETIO
3-0
PESCAMAR
OURNSE
3-0
ALCORCON
ROLDAN
0-2
ALCORCON
UNIV.ALICANTE
9-0
ORVINA
FERRIL
2-1
ELCHE



J23
BURELA
3-1
UNIV.ALICANTE
AS BURGAS
7-4
ORVINA
ELCHE
4-7
MOSTOLES
ALCORCON
2-5
ATLETICO
RIOJA
0-2
FERROL
MAJADAHONDA
2-4
GIRONELLA
PESCAMAR
0-5
OURENSE
RUBI
6-4
ROLDAN



J22
GIRONELLA
4-6
PESCAMAR
MOSTOLES
1-2
RIOJA
ATLETICO
6-2
RUBI
ORVINA
1-8
BURELA
OURENSA
1-2
ALCORCON
ROLDAN
3-2
ELCHE
UNIV-ALICANTE
5-1
MAJADAHONDA
FERROL
7-2
AS BURGAS



J21
RIOJA
1-0
ROLDAN
RUBI
0-4
OURENSE
FERROL
2-3
MOSTOLES
AS BURGAS
1-6
BURELA
ELCHE
2-4
ATLETICO
PESCAMAR
1-1
UNIV.ALICANTE
MAJDAHONDA
3-4
ORVINA
ALCORCON
4-1
GIRONELLA



J20
BURELA
6-1
MAJADAHONDA
GIRONELLA
1-2
RUBI
MOSTOLES
4-3
AS BURGAS
ATLETICO
9-1
RIOJA
ORVINA
2-6
PESCAMAR
OURENSE
3-2
ELCHE
ROLDAN
2-1
FERROL
UNIV.ALICANTE
3-5
ALCORCON



J19
AS BURGAS
0-3
MAJADAHONDA
ELCHE
0-3
GIRONELLA
ALCORCON
7-1
ORVINA
RIOJA
0-7
OURENSE
MOSTOLES
1-0
ROLDAN
PESCAMAR
4-5
BURELA
RUBI
1-3
ALICANTE
FERROL
1-6
ATLETICO




J18
BURELA
4-2
ALCORCON
GIRONELLA
2-3
RIOJA
ATLETICO
3-0
MOSTOLES
ORVINA
3-4
RUBI
MAJADAHONDA
4-4
PESCAMAR
OURENSE
4-1
FERROL
ROLDAN
1-1
AS BURGAS
ALICANTE
5-0
ELCHE




J17
AS BURGAS
6-5
PESCAMAR
ELCHE
0-2
ORVINA
ALCORCON
5-0
MAJADAHONDA
RIOJA
1-3
UNIV.ALICANTE
MOSTOLES
3-4
OURENSE
ROLDAN
0-5
ATLETICO FEM.
RUBI
1-4
BURELA
FERROL
1-6
GIRONELLA




JORNADA
4

S10 OCT

BURELA
5-3
PESCAMAR
GIRONELLA
2-1
ELCHE
ATLETICO
9-0
FERROL
ORVINA
3-4
ALCORCON
MAJADAHONDA
3-2
AS BURGAS
OURENSE
5-2
RIOJA
ROLDAN
2-1
MOSTOLES
UNIV.ALICANTE
2-3
RUBI



JORNADA
3

S03 OCT

AS BURGAS
4-4
ROLDAN
ELCHE
1-4
UNIV.ALICANTE
ALCORCON
2-3
BURELA
RIOJA
3-4
GIRONELLA
MOSTOLES
0-6
ATLETICO
PESCAMAR
5-0
MAJADAHONDA
RUBI
3-1
ORVINA
FERROL
1-7
OURENSE



JORNADA
2

S26 SEP

BURELA
3-0
RUBI
GIRONELLA
2-3
FERROL
ATLETICO
8-2
ROLDAN
ORVINA
0-0
ELCHE
MAJADAHONDA
2-5
ALCORCON
PESCAMAR
4-2
AS BURGAS
OURENSE
7-0
MOSTOLES
UNVI. ALICANTE
9-1
RIOJA




JORNADA
1

S19 SEP

BURELA
2-1
ELCHE
AS BURGAS
3-9
ATCO.FEM
ALCORCON
2-1
PESCAMAR
RIOJA
2-2
ORVINA
MOSTOLES
2-1
GIRONELLA
ROLDAN
5-3
OURENSE
RUBI
2-2
MAJADAHONDA
FERROL
2-1
UNIV.ALICANTE